HAKKIMIZDA

hizmetler head bg
0 +
ÖĞRENCİ
0
EĞİTMEN
0
ŞUBE

BizKimiz

 

Gymkids olarak çocuklara sporu sevdirip spor yapma alışkanlığı ile yetenek ve becerilerinin geliştirilmesine yardımcı olmak amacıyla 2014 yılında kurulduk. Günümüze dek 5000’den fazla öğrencimize başta yüzme ve cimnastik olmak üzere bir çok spor branşında eğitim vererek onlara kazandırdığımız fiziksel becerilerin doğal sonucu olan özgüvenle, başarıya daha kolay erişmelerine, farklı yeteneklerini kendilerinin keşfetmelerine tanıklık ettik ve etmekteyiz.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz çocuklara spor yapma alışkanlığı kazandırmanın yanı sıra çocukların kişisel, fiziksel ve sosyal gelişimlerine de katkı sağlamak için özveri ile çalışmakta, eğitmen-öğrenci ve veli işbirliği ile hedefimize ulaşmaktayız.

Başarının güven, deneyim ve iş birliği istediğini biliyoruz, bu sebeple öğrencilerimizin gelişimini deneyimli eğitmenlerimizle büyük bir özveriyle yakından takip etmekteyiz ve elde ettiğimiz bilgileri de düzenli olarak ailelerimizle paylaşmaktayız.

GymKids hizmetlerinin her aşamasında yenilikçi bir iş ahlakıyla hareket etmeyi misyon edinmiş olmakla Topluma duyduğumuz sorumluluk gereği, eğitimlerimizde hijyene, sağlığa önem veriyor, öğrencilerimize ve ailelerimize sevgi ve saygıyı öncelik biliyoruz.

Gymkids olarak başarımızı önce çocuklarımıza sonra her gün daha iyisi için çabalayan ekibimize borçluyuz.

İstanbul’un birçok bölgesinde, ulaşım ve park sorunu bulunmayan tesislerimizde sizleri stresten uzaklaşarak keyifli vakit geçirmeye, Gymkids çatısı altında çocuklarımızın gelişimlerine katkı sağlamaya davet ediyoruz.

Gymkids olarak biliyoruz ki, Sporla büyüyen çocuklar sağlıklıdır, güçlüdür, çalışkandır ve sosyaldir!