Kağıthane

Çocukların spor sevgisi kazanmasında erken dönemde başlanan eğitimlerin etkisi yüksektir. Nitelikli bir program dahilinde ve zamanında uygulanan kurslar, çocukların hem spora daha farklı bakmaya başlamasını sağlar hem de iyi ilişkiler kurmasına yardımcı olur. Çocukları eğlendirirken onlara sporu sevdiren ve yeni yönlerini keşfetmelerine imkan tanıyan GymKids Kağıthane çocuk kursu programlarımız ile siz de çocuğunuz için en iyisine sahip olabilirsiniz!

Yüzme

Hafta İçi Toplam Grup Sayısı 6
1 Gruptaki Öğrenci Sayısı 15
Toplam Kapasite 90
Ders Saatleri Pazartesi-Çarşamba 16:30, 17:30, 18:30
Ders Saatleri Salı-Perşembe 16:30, 17:30, 18:30

Hafta Sonu Toplam Grup Sayısı 8
1 Gruptaki Öğrenci Sayısı 15
Toplam Kapasite 120
Ders Saatleri 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00

Derslere alanında uzman 3 antrenör girmektedir.
Havuz tuzlu havuzdur.

Cimnastik

Hafta Sonu Toplam Grup Sayısı 7
1 Gruptaki Öğrenci Sayısı 15
Toplam Kapasite 105
Ders Saatleri 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00

Derslere alanında uzman 2 antrenör girmektedir.

Adres
 • Email
bilgi@gymkids.com.tr
 • Adres

Yahya kemal Mh. Şair Sk. No:2
Kağıthane Final Okulları Kampüsü

 • Çalışma Saatleri

P.tesi – Pazar     11.00 – 20.00

Galeri
 • Çocuklarınızın kas gücünü artıran yüzme kurslarına, vücut esnekliği kazanmalarına yardımcı olan cimnastik kurslarına veya keyifli vakit geçirerek farklı insanlarla tanışmalarını kolaylaştıran yaz kamplarına ulaşmak için yapmanız gereken tek şey Kağıthane çocuk kursu programlarından birine adınızı yazdırmak!

Kağıthane Çocuk Yüzme Kursu

Yüzme, çocukların yapmaktan en çok hoşlandığı sporlardan biridir çünkü bütün çocuklar genel olarak suda vakit geçirmekten hoşlanır. Özellikle çocukların bir arada eğlenmesine uygun şekilde hazırlanan çocuk yüzme kursu eğitimleri ise erken yaşta yüzme sporunu öğrenmek için en ideal olanıdır. Bütün vücudu kullanmayı gerektiren bir spor olan yüzme, çocuklara pek çok açıdan fayda sağlar ve erken dönemdeki gelişme problemlerinin önüne geçmede etkili olur. Postür bozuklukları, yanlış yeme alışkanlıkları veya kardiyovasküler problemler gibi sorunların tümü GymKids Kağıthane çocuk kursu bünyesinde sunulan nitelikli yüzme eğitimleri ile erken dönemde önlenebilir. Genel olarak çocukların bilinçli birer birey olarak yetişmesi, vücut ve spor farkındalığı kazanması, gelecekte başarılı bir akademik yaşama sahip olması için Kağıthane çocuk kursu alarak eğlenceli yüzme derslerine başlamak yeterlidir.

Keyifli, öğretici ve güvenli bir program dahilinde çocukların yaşlarını gözeterek planladığımız GymKids Kağıthane çocuk kursu dersleri ile her çocuğa eğlenceli bir şekilde yüzme sporunu sevdirmeyi hedefliyoruz. Uzman antrenörlerin kontrolünde gerçekleştirdiğimiz ve yeni nesil ekipmanlar kullanarak donattığımız Kağıthane yüzme kursu ile çocuklarınızı öncelikle sağlıklı ve hijyenik bir havuz programına dahil ediyoruz. Maksimum 15 kişi kapasiteli Kağıthane çocuk kursu gruplarımızı hafta içi ve hafta sonu farklı saat aralıklarına bölüyor, böylece her çocuğun gereksinim duyduğu en özel eğitimi istediği aralıkta almasını mümkün kılıyoruz. Nefes teknikleri, suda duruş alışkanlıkları gibi temelleri verdikten sonra çocukların önce antrenör katkısıyla, daha sonra ise kendi başına yüzmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Çocukların hem biraradalığı öğrenmesini sağlıyor, hem bireysel vücut farkındalığı kazanmasına yardımcı oluyor, hem de gelecekte işlerine fazlasıyla yarayacak ve iletişim becelerini geliştirmelerini sağlayacak kapsamlı eğitimlerin tümünü GymKids Kağıthane çocuk kursu programına dahil ediyoruz. Siz de farklı seviyelere uygun planladığımız Kağıthanede yüzme kursları almak ve Kağıthane yüzme kursları fiyatları hakkında bilgi edinmek için bize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz!

Kağıthane Çocuk Cimnastik Kursu

Çocukları fiziksel olduğu kadar zihinsel açıdan da geliştiren cimnastik, özellikle 3 yaşından sonra ve belirli bir yaşa kadar başlanması önerilen spor dalları arasında yer alır. Kendi içinde artistik, ritmik, genel olmak üzere farklı çeşitlere ayrılan cimnastik Kağıthane şubemizde uzman antrenörlerin desteği ile sunuluyor. Kağıthane çocuk kursu cimnastik eğitimlerinde çocuklarınızın çok yönlü bireyler olarak yetişmesine destek olabilirsiniz!

GymKids Kağıthane çocuk kursu eğitimlerinin bir parçası olan cimnastik, çocukların kendi bedenlerini tanımasını ve hız, denge gibi yeni disiplinler kazanmasını amaçlayan bir spor türüdür. Çocuklara esneklik kazandıran çocuk cimnastik kursu sadece fiziki yapıyı güçlendirmez, aynı zamanda odaklanma problemi gibi sorunları çözerek daha bilinçli bireyler yetiştirmeyi hedefler. Uzman eğitmenlerin gözetiminde ve steril bir ortamda verilen Kağıthane çocuk kursu cimnastik dersleri, çocukların görev tamamlama konusunda ustalaşması ve sorumluluk sahibi kişilere dönüşmesi gibi amaçlar da taşır. Bu sayede spor hayatı ve sporcu kişiliğinin gelişimine ek olarak akademik hayata ve pozitif düşünce sistemine de katkı sağlar.

Çocuklarınız, farklı amaçlara yönelik planladığımız GymKids Kağıthane çocuk cimnastik kurslarımıza profesyonel olarak veya hobi amaçlı başlayarak yeni yetiler geliştirebilir. Oldukça kapsamlı bir içeriğe sahip olan Kağıthane çocuk kursu cimnastik programları ile her çocukta öncelikle beden farkındalığı ve kondisyon kazanımı hedeflerken, bir yandan da şu gelişimlere katkıda bulunmayı unutmuyoruz:

 • Esneklik
 • Denge
 • Güç
 • Kas ve sinir koordinasyonu
 • Motor beceri gelişimi
 • Hızlı öğrenme sistemi
 • Konsantrasyon ve odaklanma
 • Sorumluluk bilinci
 • Disiplin
 • Bilinçli yaşam tarzı öğrenimi
 • Zaman yönetimi becerileri
 • Biraradalık ve paylaşım
 • Spor, sporcu ve beden farkındalığı bilinci
Siz de ister çocuklarınızı Kağıthane yüzme kursu programlarına, isterseniz de farklı yetiler öğreneceği Kağıthane çocuk kursu cimnastik eğitimlerine dahil etmek için bizi hemen arayabilirsiniz!

Kağıthane Çocuk Yaz Kampı

Çocuğunuzun okulda başarısını artırmak, sosyal hayatta daha aktif olmasını sağlamak ve hangi alana ilgi duyduğunu öğrenmek için GymKids Kağıthane yaz kampı en idealidir. Kağıthane çocuk kursu eğitimlerinin bir parçası olan çocuk yaz kampı; dramadan tiyatroya, yüzmeden satranca ve doğa yürüyüşlerinden robotik teknolojiye kadar ilgi çekici pek çok etkinliği bir araya getirir. Gruplar halinde düzenlenen Kağıthane çocuk yaz kampı sayesinde çocuklarınıza sporu sevdirecek, yeni arkadaşlar kazandıracak ve yeni beceriler geliştirmesini sağlayacak eğlenceli bir tatil planlayabilirsiniz. Çocuğunuzun kendi seviyesine en uygun fırsatlar için Kağıthane çocuk kursu programları konusunda bizimle iletişime geçebilir, ister Kağıthane çocuk yüzme eğitimlerine isterseniz de nitelikli yaz kamplarına adınızı şimdiden ekleyebilirsiniz!
İlgili Yazılar
Shopping Basket
telefon telefon telefon telefon