Tarabya

Çocukların kişisel gelişiminde spor etkinliklerinin büyük bir rolü bulunur. Özellikle yüzme ve cimnastik gibi spor etkinlikleri çocukların fiziksel gelişimi için ideal katkıyı sunar. Bu tarz eğitimlerin erken yaşlarda alınması bir yandan çocukların vücudunun olması gereken esnekliğe kavuşmasını sağlarken, bir yandan da duruş bozuklukları gibi problemlerin giderilmesine katkı sağlar. İşte GymKids Tarabya çocuk kursu da uzman antrenör kadrosu ile bu alanda aktif eğitimler verir. Siz de çocuklarınız için yüzme kursu ve cimnastik kursu gibi eğitimlere Tarabya çocuk kursu ile ulaşabilirsiniz. İstanbul Tarabyada yüzme kursları bakımından bir çeşitlilik olmakla birlikte, GymKids uzman kadrosu ve vermiş olduğu eğitimin kalitesi ile bir adım öne çıkar.

Yüzme

Hafta İçi Toplam Grup Sayısı 6
1 Gruptaki Öğrenci Sayısı 15
Toplam Kapasite 90
Ders Saatleri Pazartesi-Çarşamba 16:30, 17:30, 18:30
Ders Saatleri Salı-Perşembe 16:30, 17:30, 18:30

Hafta Sonu Toplam Grup Sayısı 8
1 Gruptaki Öğrenci Sayısı 15
Toplam Kapasite 120
Ders Saatleri 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00

Derslere alanında uzman 3 antrenör girmektedir.
Havuz tuzlu havuzdur.

Cimnastik

Hafta Sonu Toplam Grup Sayısı 8
1 Gruptaki Öğrenci Sayısı 10
Toplam Kapasite 80
Ders Saatleri 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00

Derslere alanında uzman 2 antrenör girmektedir.

Adres
  • Email
bilgi@gymkids.com.tr
  • Adres

Ferahevler Mh. Nuri Paşa Cd. No: 113
Tarabya Final Okulları Kampüsü

  • Çalışma Saatleri

P.tesi – Pazar     11.00 – 20.00

Galeri

Tarabya Çocuk Yüzme Kursu

Çocuklar için en eğlenceli aktivitelerden biri şüphesiz ki yüzmektir. Yalnızca eğlenceli değil, aynı zamanda fiziksel gelişime en çok katkı sağlayan sporlardan biri olarak kabul edilir. İstanbul’da Tarabya yaz kampı ile alınan yüzme eğitimleri kas gelişimini desteklerken, zihinsel bir rahatlama sunar. Ayrıca erken yaşta alınmaya başlayan yüzme eğitimleri, gelişim döneminde ortaya çıkabilecek olan duruş bozuklukları gibi omurga problemlerini de önler. Düzenli olarak yüzen çocuklar aynı zamanda nefes egzersizi yapmış olur. Bu da akciğerlerin gelişmesini sağlar ve olası solunum problemlerini engeller. GymKids Tarabya çocuk yaz kampı yalnızca yüzme konusunda değil, iletişim, takım arkadaşlığının öğrenilmesi, birlikte vakit geçirme gibi sosyal becerilerin kazanılması sağlayan komple bir paket ile eğitim verir.

Yüzmek her ne kadar eğlenceli bir etkinlik olsa da, bazı çocuklar için korkutucu olabilir. Bu yüzden GymKids Tarabya yüzme kursu öncelikle çocuklar için bir güven ortamı sağlanmasını önemser. İlk olarak çocukların korkusunu yenmesi için suya alışma çalışmaları yapılır. İstanbul Tarabya çocuk kursu yüzme eğitimleri 15 kişilik gruplar halinde gerçekleşir. Toplamda 3 antrenör ile gerçekleştirilen eğitimlerde 3 yaş altı çocuklar ve bebekler için ayrı programlar bulunur. Ayrıca eğitim programları çocukların standartlarına ve ihtiyaçlarına göre planlanır. Siz de Tarabya çocuk kursu sayesinde çocuklarınızın hem yüzme öğrenmesini hem de bunu yaparken keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Hemen şimdi GymKids ile iletişime geçebilir, çocuk yüzme kursu programları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tarabya Çocuk Cimnastik Kursu

Hem zihinsel hem de fiziksel esnekliğin sağlanması için en etkili sporlardan biri olarak cimnastik gösterilir. İstanbul’da Tarabya çocuk kursu aracılığıyla verilen cimnastik eğitimleri çocuklardaki duruş bozukluklarının giderilmesini sağlar. Aynı zamanda bedeni ve kasları güçlendirirken mevcut denge sorunlarının çözülmesine yardımcı olur. Düzenli olarak cimnastik ya da spor faaliyetleri içerisinde olan çocuklar başka insanlarla bir arada vakit geçirmeyi öğrenir ve takım çalışmasına yatkın hale gelir. GymKids cimnastik Tarabya şubesinde uzman antrenörlerin kontrolünde gerçekleştirilen eğitimler sağlıklı ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirilmesine de katkı sağlar. Ayrıca Tarabya çocuk kursu eğitmenleri tarafından cimnastik eğitimine 3 yaşında başlanması önerilir.

GymKids Tarabya çocuk kursu eğitmenleri tarafından eğitim programları hazırlanırken çocukların standartları, yaşları ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulur. Çünkü her çocuk aynı değildir ve bazı çocuklara özel programlar geliştirilmesi gerekebilir. Böylelikle her çocuğun gelişiminin dengeli ve doğru bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır. Her çocuk, Tarabya çocuk cimnastik eğitimleri sayesinde hem sağlıklı bir bedene hem de rahatlamış ve esneklik kazanmış bir zihne sahip olur. Bu durum tüm Tarabya çocuk kursu programlarında olduğu gibi, çocuk cimnastik kursu ve Tarabya çocuk yüzme kurslarında da geçerlidir.

İlgili Yazılar

Tarabya Çocuk Yaz Kampı

Çocuklar için düzenlenen yaz kampı programlarının yalnızca eğitici değil, aynı zamanda eğlenceli olması gerekir. İşte Tarabya çocuk kursu da yaz kampı aktivitelerini bu durumu göz önünde bulundurarak planlar. GymKids çocuk yaz kampı programlarında yalnızca spor aktiviteleri değil, aynı zamanda müzik ve drama da dahil çeşitli pek çok aktivite gerçekleştirilir. Bu aktiviteler sayesinde çocukların beden gelişimleri ve zihin gelişimleri desteklenirken, yaratıcı yönlerinin de ortaya çıkarılması sağlanır. Ayrıca Tarabya çocuk kursu sayesinde çocukların ilgi alanlarını keşfetmelerine yönelik çalışmalar yapılarak çocukların bu ilgi alanlarına yönelmeleri sağlanır. Böylelikle kendi ilgi alanlarına yönelmiş olan çocuklar Tarabya çocuk kursu sayesinde çok daha başarılı bireyler haline gelir.

Çocuklar için sağlıklı bir gelişim vadeden Tarabya çocuk kursu pek çok çocuğun katılımı ile gerçekleşir. Böylelikle çocukların tamamı Tarabya çocuk kursu sayesinde yeni insanlarla tanışmak, teknolojiden uzaklaşmak, doğayla iç içe olmak, iletişim kurmak, birlikte bir şeyler yapmak gibi becerilerini de geliştirmiş olur. Ayrıca Tarabya çocuk kursu ile tercih edilebilecek yaz kampı eğitimlerinin içerisinde şu aktiviteler yer alır: Tenis, yüzme, basketbol, sabah sporu, buz pateni, cimnastik, okçuluk, dans, İngilizce, resim, müzik, satranç ve drama. Tarabya çocuk kursu aracılığıyla sunulan tüm bu eğitimler ile çocuklarınız yaz aylarını kendileri için çok daha verimli bir şekilde geçirmiş olur.

Her ne kadar okula gitmek çocuklarınızın eğitimine katkı sağlıyor olsa da, okulda verilen eğitimler tek başına yeterli değildir. Bu yüzden bu eğitimlerin çeşitli kurs ve etkinlikler ile desteklenmesi gerekir. Eğer siz de çocuklarınızın daha nitelikli bir eğitim almasını ve fiziksel gelişimlerine yüzme ya da cimnastik gibi sporlar ile katkı sağlamasını isterseniz, Tarabya yüzme kursu fiyatları ve çok daha fazlası için hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Shopping Basket
telefon telefon telefon telefon