Çamlıca

Çocukların keyifli bir ortamda eğlenmesini ve spor yapmasını sağlayan Çamlıca yaz kampı, cimnastik ve yüzme kursları ile sağlıklı bir fiziksel gelişime destek olur. Çocuklar spor etkinliklerinin beden üzerindeki olumlu etkilerini görürken, bir yandan da başka çocuklar ile bir araya gelme, sosyalleşme fırsatı yakalar. Çamlıca çocuk yaz kampı çocukların hem fiziksel becerilerinin hem de sosyal becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Hem erkek çocukların hem de kız çocukların katılabileceği Çamlıca çocuk yaz okulu programları yalnızca yüzme ve cimnastik ile sınırlı değildir.

Yüzme

Hafta Sonu Toplam Grup Sayısı 8
1 Gruptaki Öğrenci Sayısı 15
Toplam Kapasite 120
Ders Saatleri 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00

Derslere alanında uzman 3 antrenör girmektedir.

Cimnastik

Hafta Sonu Toplam Grup Sayısı 8
1 Gruptaki Öğrenci Sayısı 10
Toplam Kapasite 80
Ders Saatleri 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00

Derslere alanında uzman 2 antrenör girmektedir.
Adres
 • Email
bilgi@gymkids.com.tr
 • Adres

Dudullu Cd. 23-25
Brandium Avm, Mac Brandium

 • Çalışma Saatleri

P.tesi – Pazar     11.00 – 20.00

Galeri

Okçuluktan tenise, voleyboldan satranca, yaratıcı dramadan sanatsal aktivitelere kadar çok sayıda etkinlik alanında uzman ve deneyimli eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilir. Siz de çocuklarınızı Çamlıca çocuk yüzme kursu ve Çamlıca çocuk cimnastik kursu programlarına dahil etmek isterseniz, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamlıca Çocuk Yüzme Kursu

Hemen hemen tüm çocuklar suda olmaktan hoşlanır ve çocuk yüzme kursu bunu onlar için mümkün hale getirir. Fakat yüzmeyi bilmek, suda kendilerine güvenir şekilde hareket etmeleri ve yüzme bilmiyor olmaları nedeniyle oluşabilecek tehlikeleri bertaraf etmeleri anlamına gelir. İşte Çamlıca çocuk yüzme kursları da bunu sağlar. Çamlıca çocuk yüzme kursu 3 ila 10 yaş arasındaki erkek ve kız çocuklar için uygundur. 3 yaş yüzme kursu tamamen yüzmeye yeni başlayan çocuklardan oluşur. Yüzmede nasıl ayak çırpılacağı gibi konular havuz kenarında işlenir. Yüzme nefes egzersizleri uygulanır. Ayrıca tüm çocuklar 3 yaş yüzme dersi kapsamında suyun içine girerek, yüzme tahtaları eşliğinde nasıl ayak çırpmaları gerektiğini öğrenir.

4 yaş çocuk yüzme kursu büyük ölçüde 3 yaş kursları gibidir. Çocuklar yüzme tahtası üzerindeki ayak çırpma eğitimlerine ek olarak sağ kol ve sol kol çalışmaları yapar. Suya atlama çalışmalarının yanı sıra sırt üstü yüzme antrenmanları da yapar. Tüm bu eğitimler basit seviyelerden başlar ve çocuklar yüzme konusunda kendilerini geliştirdikçe seviyeler zorlaştırılır. Bu da çocuklara 4 yaş yüzme dersi ile her geçen gün kendilerini geliştirme ve daha iyi bir yüzücü olma imkanı sunar.

3 ila 5, yaş çocukların su ile tanışması için ideal zamanlar olarak kabul edilir. Çünkü çocuklar suyla ne kadar erken tanışırsa, suya karşı olan korkularını da o kadar erken yener. Çocuklar 5 yaş yüzme kursu kapsamında nefes kontrolü, su üzerinde kalabilme, suya atlama gibi dersler alır. Ayrıca kas ve iskelet sisteminin gelişmesi, vücudun esneklik kazanması ve çocukların bir arada olarak sosyalleşmesi de 5 yaş yüzme dersi kazanımları olarak gösterilebilir. Çamlıca yüzme kursu çocuklar için yalnızca bir eğitim alanı değil, aynı zamanda sosyalleşmelerini sağlayacak bir etkinlik merkezidir.

6 yaş yüzme kursu, yüzmeye erken yaşta başlayan çocuklar için de yeni başlayan çocuklar için de uygundur. Ayrıca 6 yaş yüzme dersi yalnızca yeni başlayan çocuklardan oluşur. Bu derslerde özellikle yeni başlayan çocukların su ile olan ilişkisi gözlenir. Ardından havuz kenarında ayak çırpma, nefes alma teknikleri ve yüzme tahtası üzerinde ayak çırpma gibi eğitimler devam eder. Yüzme eğitimine devam eden çocuklar 7 yaş çocuk yüzme kursu ile temel becerilerini geliştirir ve yüzme egzersizleri hız kazanır. Bu süreçte yüzme tahtaları üzerinde yapılan egzersizler normal yüzme temposuna ulaşmaya başlar. Ayrıca 7 yaş çocuk yüzme dersi ile sırt üstü ve serbest yüzme tekniklerine de geçiş yapılabilir.

8 yaşındaki çocuklar artık yüzmeyi öğrenmiş haldedir. Bu yüzden 8 yaş yüzme kursu daha ileri seviyeli programları içerir. Bu dönemde sırt üstü ve serbest yüzme tekniklerinin kusursuz hale gelmesi amaçlanır. Ayrıca çocuklar 8 yaş yüzme dersi içerisinde antrenör kontrolünde suya atlama teknikleri de çalışabilir. 9 yaş yüzme dersi ve sonrasında kelebek ve kurbağalama gibi daha zor tekniklerin girişi yapılabilir. Fakat 9 yaş dersi içerisinde çocukların bunları mükemmel yapmalarını beklemek doğru değildir. Fakat bir gelişim görülebilir. 10 yaş yüzme kursu ise çocukların artık çok daha iyi bir noktaya geldiği, profesyonel sporcu olmaya geçiş yapabilecekleri bir dönemdir. 10 yaş yüzme dersi sonrasında çocuklar yüzmeye karşı tutku duyarlarsa, bunu bir kariyer planlaması olarak hayatlarına dahil edebilirler.

Eğer siz de Çamlıca bebek yüzme kursu programları ya da Çamlıca çocuk yüzme kursları fiyatları ile ilgili olarak kapsamlı bilgi almak isterseniz, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilir ve GymKids antrenörleri ile bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Çamlıca Çocuk Cimnastik Kursu

Çocukların erken yaşlarda cimnastik kursuna yazılması, başta vücudun kuvvet ve esneklik kazanması olmak üzere çok sayıda avantajı beraberinde getirir. Örneğin 3 yaş cimnastik kursu çocukların koordinasyon, denge ve temel hareket becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. 3 yaş cimnastik dersi alan çocuklarda odaklanma ve konsantrasyon becerileri gelişirken, bir şeyler başarıyor olmaktan dolayı özgüven kazanır ve problem çözme becerilerini geliştirirler. Bu süreçte çocuklar takım haline çalışmayı, bir arada olmayı öğrenerek sosyalleşmeye başlar. Arkadaşlık bağları güçlenir ve düzenli olarak yapılan egzersizler ile çalışma temposu disiplin kazanır. Yalnızca bu bile çocuk cimnastik kursu programlarının ne kadar önemli olduğunu gösterir.

3 yaş gibi 4 yaş cimnastik kursu da çocukların kardiyo fitness seviyelerinin artmasına yardımcı olur. Çocuklar sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek için teşvik olabilir. 4. yaş cimnastik dersi ile postür sorunlarının da erkenden düzeltilmesi mümkündür. 5 yaşındaki çocuklar ise kendilerini ifade etmek konusunda çok daha başarılı olduklarından, 5 yaş cimnastik kursu sayesinde kendilerini bedenleri ile ifade etmeyi öğrenebilir. Ayrıca 5 yaş cimnastik dersi sonrası düzenlenecek olan cimnastik gösterileri ile çocuklardaki performans becerileri de artış gösterir.

6 yaşındaki çocuklarda sorumluluk duygusu gelişmiştir. 6 yaş cimnastik kursu bu duygunun daha gelişmesine katkı sağlayabilir. Çünkü çocuklar cimnastikten keyif aldıkları ölçüde kendi antrenman programlarını takip etmeyi öğrenir ve disipline olurlar. 6 yaş çocuk cimnastik dersi ile her geçen gün daha zor hareketler yapmayı öğrenirler; bu da kendilerine olan saygılarının artmasını sağlar. Ayrıca cimnastik çocukların estetik algılarını da geliştirir. Böylece hem bedenlerini bir sanat eseri olarak kullanabilir hem de farklı sanatsal etkinliklere merak duyarak bu alanlara yönelebilirler.

7 yaş cimnastik kursu çocukların spor ile olan ilişkilerinin güçlenmesini sağlar. Dolayısıyla sporu ve sağlıklı yaşamı hayatlarının geri kalanı için de merkeze koyabilirler. Ayrıca çocuklar gelecek yaşamlarına sağlıklı bir bedenle ilerleme fırsatı yakalar. 7 yaş cimnastik dersi ve 8 yaş cimnastik dersi ile çocuklar kendilerine çok daha uzun vadeli hedefler koyabilir ve bu hedeflere ulaşmak için üst düzey bir çalışma performansı gösterebilir. Çeşitli yarışmalara katılmak isteyerek rekabet duygusu ile motivasyon kazanabilir. Bu da 8 yaş cimnastik dersi ile her geçen gün gelişim göstermek anlamına gelir.

9 yaş cimnastik deri ile çocukların spora olan ilgisi tutkuya dönüşebilir. Dolayısıyla çocuklar 9 yaş cimnastik dersi sonrasında hayatlarını cimnastik üzerinden kurmak isteyebilir. Bu da profesyonel sporculuğa giden yolun ardına kadar açılması anlamına gelir. Tüm bunlara ek olarak 10 yaş da cimnastiğe başlamak için geç bir zaman değildir. Bu yüzden 10 yaşındaki çocuklar da 10 yaş cimnastik kursu ile sağlıklı bir yaşama geçiş yapabilir. 10 yaş cimnastik dersi ile çocukların gelişim göstermesi ve cimnastiğe daha erken başlayan sporcuları yakalaması mümkündür.

GymKids’in uzman antrenörleri tarafından gerçekleştirilen Çamlıca çocuk cimnastik eğitimi, farklı yaş gruplarındaki erkek ve kız çocuklar için uygundur. Siz de çocuk cimnastik kursu Çamlıca eğitimleri için kapsamlı bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamlıca Yaz Okulu

Yaz okulu programları çocukların yaz tatillerini hem keyifli hem de öğrenerek geçirmelerini sağlar. Yaz okulu sınavlara hazırlık programlarını içerdiği gibi, keyifli doğa yürüyüşlerini, spor etkinliklerini, sanat etkinliklerini, yabancı dil eğitimini ve çok daha fazlasını da kapsar. Yaz aylarında özellikle spor kursları ebeveynler tarafından büyük ilgi görür. Çocukların fiziksel gelişiminin desteklenmesi adına Çamlıca cimnastik eğitimi ve Çamlıca yüzme eğitimi en çok tercih edilen alternatiflerdir.

Çocukların Çamlıca çocuk cimnastik eğitimi ve Çamlıca çocuk yüzme eğitimi dışında katılabilecekleri etkinliklerden bazıları şunlardır: Basketbol, tenis, buz pateni, okçuluk, dans, İngilizce, satranç, drama, resim ve müzik. Tüm bu eğitimler de tıplı Çamlıca cimnastik kursu gibi alanında uzman antrenörler tarafından verilir. Eğer siz de çocuklarınızın yaz aylarını keyifli ve verimli bir şekilde geçirmesini isterseniz, çocuk yaz kampı programlarının detayları hakkında bilgi için bizi arayabilirsiniz.

İlgili Yazılar
 • Yüzme
 • Basketbol
 • Tenis
 • Cimnastik
 • Buz Pateni
 • Sabah sporu
 • Okçuluk
 • İngilizce
 • Dans
 • Drama
 • Satranç
 • Müzik
 • Resim
 • Robotik kodlama
 • Sinema
Shopping Basket
telefon telefon telefon telefon